KYRKBÄNK, 355 cm, Hishult.

KYRKBÄNK, 355 cm, Hishult.
2095252. KYRKBÄNK, 355 cm, Hishult.

Proveniens: Hishults kyrka.

Längd 355 cm höjd 90 cm respektive sitthöjd 45 cm.

Ranglig, ställvis omfattande slitage, lagningar och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Hishults kyrka.

Antal besök: 794