FÅTÖLJ samt TEVAGN, 1900-talets senare hälft.

20950. FÅTÖLJ samt TEVAGN, 1900-talets senare hälft.

Fåtölj, svart klädsel, omärkt.
Tevagn, ihopfällbar, Fröseke Bonami 622, längd ca 69, bredd 42, höjd ca 65 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 419