RELIEFTAVLA. Jesus. Försilvrad metall. 1800-tal.

20948. RELIEFTAVLA. Jesus. Försilvrad metall. 1800-tal.

28x23 cm. Inramad.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x23 cm. Inramad.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 150