JENS MATHIESEN. landskap med figurer, olja på duk, signerad samt daterad -76.

209454. JENS MATHIESEN. landskap med figurer, olja på duk, signerad samt daterad -76.

Ca 42,5 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42,5 x 58 cm.

Antal besök: 2 623