KANNA samt SKED, silver, Mexico, 1900-tal.

20944. KANNA samt SKED, silver, Mexico, 1900-tal.

Handtag i trä. Kanna, höjd 14 cm. Sked, längd 20 cm. Total vikt 480 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 833