OMEGA Seamaster, armbandsur, automatisk, semiset, datum, cal. 562, stål, ca 1961.

2094152. OMEGA Seamaster, armbandsur, automatisk, semiset, datum, cal. 562, stål, ca 1961.

Signerad urtavla, boett och urverk.
Boett ref 14701 SC-61.
Serie nr 19071925.
Diameter exkl krona ca 33 mm.

Armband ej original, ej Omega.

Armband ej original, ej Omega. Slitage. Smält packring. Repor.

Tema

Small Treasures

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett ref 14701 SC-61.
Serie nr 19071925.
Diameter exkl krona ca 33 mm.

Tema

Small Treasures

Antal besök: 1 032