Halsband med hänge i form av hjärta.
Kedjans längd 38 cm, hänge höjd 4 cm.
Halsband med hänge, genombrutet .
Kedjans längd 26 cm hänge höjd 7,5 cm.
Örhängen.1 par total höjd 3 cm .
Brosch. 3,5 cm med nål.
Armband i silver. längd ca 18 cm
Brosch i silver med blå stenar,längd 6 cm
Halskedja med stenar Längd ca. 48 cm.
Örhängen 1 par med stenar, clips total längd 3,5 cm.
Slitage, repor och märken, oxidering.
Brosch. 3,5 cm med nål.