STOLAR, ett par, tillskrivna Axel Einar Hjorth, Bodafors, 1920-tal.

209397. STOLAR, ett par, tillskrivna Axel Einar Hjorth, Bodafors, 1920-tal.

Björk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 079