MATGRUPP, 5 delar, 1900/2000-tal.

209385. MATGRUPP, 5 delar, 1900/2000-tal.

Ek. Bord, 4 stolar. Bordets storlek ca. längd 156, bredd 79, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 746