KAPPA, med pälskrage, 1930-tal.

209384. KAPPA, med pälskrage, 1930-tal.

Kappa, bouclé med pälskrage, 1930-tal
Storlek ca 38-40
Längd från axel ca 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 38-40
Längd från axel ca 120 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 835