EINAR ROSÉN. Olja på pannå, signerad och daterad -46.

209371. EINAR ROSÉN. Olja på pannå, signerad och daterad -46.

Blomstilleben. Ca. 43x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomstilleben. Ca. 43x25 cm.

Antal besök: 7 160