MATSERVIS, 55 delar, PALT, Tjeckoslovakien, 1900-tal.

20936. MATSERVIS, 55 delar, PALT, Tjeckoslovakien, 1900-tal.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 10 förrättstallrikar, 10 assietter, terrin, tillbringare, 2 uppläggningsskålar, såsskål, 6 uppläggningsfat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 701