SMÖRASK, kalksten, allmoge, tidigt 1800-tal.

209265. SMÖRASK, kalksten, allmoge, tidigt 1800-tal.

Täljsten med fossiler och rikt ciselerad dekor.

Längd 14, bredd 11,5, höjd 9 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 671