SKÄNK / LINNESKÅP, 1930/40-tal.

2092635. SKÄNK / LINNESKÅP, 1930/40-tal.

Fanérat skåp med hyll och lådinredning. Mått: 130x43 cm, höjd 118 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 097