SABELBAJONETT, fransk, modell 1866.

209200. SABELBAJONETT, fransk, modell 1866.

Klingans längd ca 57,5 cm.

Slitage, balja med smärre bucklor och rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klingans längd ca 57,5 cm.

Antal besök: 1 116