BYRÅ, Sengustaviansk 1800-talets första hälft.

209178. BYRÅ, Sengustaviansk 1800-talets första hälft.

Ca. längd 107, bredd 55, höjd 93 cm.

Slitage, skador, beslag saknas.
låda med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

låda med skada.

Antal besök: 633