TELEFON, 2 st, 1910/20-tal.

TELEFON, 2 st, 1910/20-tal.
209152. TELEFON, 2 st, 1910/20-tal.

Bakelit. Höjd 23-27 cm.

Bottenplatta saknas på en. Åldersslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakelit. Höjd 23-27 cm.

Antal besök: 4 362