VALÖRER, Sverige, 1700-1900-tal.

2091408. VALÖRER, Sverige, 1700-1900-tal.

Sedlar. Mynt, bland annat siver.
I kassetter och ram.

Bruksslitage. Sedlar med veck, revor.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

I kassetter och ram.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 476