JOSEFINA HOLMLUND. Olja på duk. Signerad.

20913. JOSEFINA HOLMLUND. Olja på duk. Signerad.

Landskap med figurer och boskap vid lantgård. 29 x 39 cm.

Krackeleringar, litet hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar, litet hål.

Antal besök: 4 846