STIG JONZON. "Motiv från Sandby, Öland", olja på pannå, signerad samt daterad 1972.

209100. STIG JONZON. "Motiv från Sandby, Öland", olja på pannå, signerad samt daterad 1972.

Ca 14 x 55 cm.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 14 x 55 cm.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 915