”Pig” fotpall, läder.

”Pig” fotpall, läder.
2090341. ”Pig” fotpall, läder.

”Pig” fotpall, läder,
Mått ca.: H. 35 cm, B 62 cm, djup 25 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage och gnidning, några repor, sömmarna öppnas på vissa ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Pig” fotpall, läder,

Antal besök: 1 133