VASER, 3 st, glas, Kosta Boda och Orrefors.

208996. VASER, 3 st, glas, Kosta Boda och Orrefors.

Vas, "Atoll", Anna Ehrner, Kosta Boda.
Vas, Ulrika Hydman-Vallien, Kosta Boda, signerad.
Vas, Orrefors.
Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Orrefors.
Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 768