KANDELABRAR, 1 par, brännförgylld brons, 1880-tal.

208972. KANDELABRAR, 1 par, brännförgylld brons, 1880-tal.

Rokokostil. 6 ljushållare. Samhörande ljussläckare medföljer. Höjd 72 cm, bredd 28 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 195