BYRÅ, nyrenässans, 1880-tal.

208951. BYRÅ, nyrenässans, 1880-tal.

Valnötsfanerad, 4 lådor med sidolås, Höjd 75 cm, bredd 53 cm, längd 56 cm.

Ett beslag udda.
Mindre fanerskada. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett beslag udda.

Antal besök: 998