JAPANSKA TRÄSNITT, 5 st, 1800-tal.

20888. JAPANSKA TRÄSNITT, 5 st, 1800-tal.

Figurscener. 37 x 25, 36 x 24, 35 x 48, 36 x 47 och 38 x 25 cm.

Fläckar, revor. Ett blad med skador, restaurerat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 811