ARMBANDSUR, "Red Sea", Roamer.

2088638. ARMBANDSUR, "Red Sea", Roamer.

Automatic. Mörk urtavla med stavindex. Datumvisare.

Bruksslitage. Repor och märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 012