Memphis Design taklampa, plast.

2088236. Memphis Design taklampa, plast.

Hård plast och metall målad i rött, gult och blått. 3 lampor. Höjd 58 cm, diameter 45 cm.

Tecken på slitage, repor i vissa områden. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 709