REKLAMSKYLT, Sprite, 1980/90-tal.

2087995. REKLAMSKYLT, Sprite, 1980/90-tal.

120 x 56 cm.

Mindre skador i två hörn/bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 56 cm.

Antal besök: 768