HannoVerum
Konst
Grafik
208788. REDEKER, PETER. (Spital am Semmering/Steiermark 1942) - ”Landskap” - färgetsning/handgjort papper. 39 x 49,5 cm Signerad i bly och daterad nedre högra: Peter Redeker (19) 74. Numrerad och betitlad nedre vänstra: 8/100 ”Landschaft 74 III”.
« Tillbaka till föremålet