CANAPÉ, 1800-/1900-tal.

CANAPÉ, 1800-/1900-tal.
208785. CANAPÉ, 1800-/1900-tal.

Längd 140 cm.

Slitage, instabil, hål i klädsel på ryggen.
Dåliga samt defekta hjultrisson.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 006