SEKRETÄR, 1800-tal.

SEKRETÄR, 1800-tal.
208720. SEKRETÄR, 1800-tal.

Fanerad med valnöt. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådor. Fyra lådor. Längd 84, bredd 52, höjd 94 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
208720. SEKRETÄR, 1800-tal.

Antal besök: 1 010