Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
AFFISCH, Färglitografisk, Cassandre, Nordexpress, Tryckt hos Hachard & Cie, Paris. signerad och daterad -35 i trycket.
208719. AFFISCH, Färglitografisk, Cassandre, Nordexpress, Tryckt hos Hachard & Cie, Paris. signerad och daterad -35 i trycket.
Utvalt av våra föremålsexperter
69x99 cm.
vattenskadad, veckskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
69x99 cm.
vattenskadad, veckskador.
Herrljunga Auktionsverk
1 389