VINKANNA, glas, jugend, 1900-tal.

208702. VINKANNA, glas, jugend, 1900-tal.

Höjd 29 cm.

Otydliga stämplar, svärtad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Otydliga stämplar, svärtad.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 978