GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-tal.

208695. GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-tal.

Sju ljuspunkter. Längd 69, bredd 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 583