LJUSSKRONA, venetiansk stil.

LJUSSKRONA, venetiansk stil.
208685. LJUSSKRONA, venetiansk stil.

Höjd 68, diameter 72 cm.

Bruksslitage samt nagg på toppbladen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68, diameter 72 cm.

Antal besök: 725