SKULPTUR, häst, patinerad metall, 1900-tal.

208677. SKULPTUR, häst, patinerad metall, 1900-tal.

Gjuten metall.

Höjd 28, längd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjuten metall.

Höjd 28, längd 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 210