CARL GUNNE. Olja på duk. Signerad.

208671. CARL GUNNE. Olja på duk. Signerad.

55 x 33 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 33 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 585