VASER, 2 st, keramik, Berndt Friberg, Gustavsberg.

208616. VASER, 2 st, keramik, Berndt Friberg, Gustavsberg.

Signerade med studiohanden. Höjd 6 - 12 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 789