BORDSLAMPA. "Bourgie", design Ferruccio Laviani, Kartell.

20860. BORDSLAMPA. "Bourgie", design Ferruccio Laviani, Kartell.

Höjd 68 cm.

Bruksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.

Antal besök: 1 384