SOFFA, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-tal.

208601. SOFFA, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-tal.

Brickmärkt, Möbel komponerad av Carl Malmsten
Längd 184 cm.

Slitage, blekt, fläckar, förhöjda ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 184 cm.

Antal besök: 1 854