PÄLSKAPPA samt HATT, helryckt mink, HYDRA FURS, Athen, 1900-talets sista kvartal. Strl 40/42.

208599. PÄLSKAPPA samt HATT, helryckt mink, HYDRA FURS, Athen, 1900-talets sista kvartal. Strl 40/42.

Mörkbrun helmink, skräddad kvalité, enligt uppgift uppsydd efter en av Drottning Silvias minkpälsar. Strl 40/42.

Rygglängd 117 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 117 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 3 313