FÅTÖLJ MED FOTPALL, ope 1950-tal.

208591. FÅTÖLJ MED FOTPALL, ope 1950-tal.

Fåtölj med karmosinröd klädsel samt nackstöd i grå nyans. Fotpall med grå klädsel.

Något slitage på fåtöljens framkant. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 214