GOLVLAMPOR, ett par, Ikea, 1960/1970-tal.

208585. GOLVLAMPOR, ett par, Ikea, 1960/1970-tal.

Mässing. Svängbar ljusarm. Röda lampskärmar. Höjd 147 cm.

Slitage. Fotplattorna med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 891