VAS samt SKÅL, Sven Weisfelt, Gustavsberg.

208578. VAS samt SKÅL, Sven Weisfelt, Gustavsberg.

Vas, signerad med studiohanden, höjd 21,5 cm
Skål, signerad med studiohanden, diameter ca 12,5 cm.

Slitage. Skål med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skål med avslag.

Antal besök: 1 191