FIGUR, parian, 1800/1900-tal.

FIGUR, parian, 1800/1900-tal.
208554. FIGUR, parian, 1800/1900-tal.

Jaktgudinnan Diana. Höjd 49 cm.

Smuts samt mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts samt mindre slitage.

Antal besök: 674