ASTA HOLMBERG. "Mulattskan". Olja på pannå. Signerad och daterad 1935.

208538. ASTA HOLMBERG. "Mulattskan". Olja på pannå. Signerad och daterad 1935.

Gåvobrev från 1950-talet medföljer. 26 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 287