HERRBYRÅ, 1800-tal.

HERRBYRÅ, 1800-tal.
208536. HERRBYRÅ, 1800-tal.

Översta lådan med fackindelning
Längd 96 cm, bredd 47 cm, höjd 140,5 cm.

Slitage, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
208536. HERRBYRÅ, 1800-tal.

Slitage, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 062