GOLVUR, 1700/1800-tal.

GOLVUR, 1700/1800-tal.
208528. GOLVUR, 1700/1800-tal.

Lod, nyckel, pendel finns.

Slitage, skador, renoveringar, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lod, nyckel, pendel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 081