BOKSTEGE, Ellen Keys Strand.

BOKSTEGE, Ellen Keys Strand.
2085257. BOKSTEGE, Ellen Keys Strand.

Furu, signerad, numrerad och daterad Nr. 5 2010 Wanhainen Mjölby. 3-steg, höjd ca. 50-141 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Översta steg, hörn med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 789