SKYLTAR 4 st bla Reichardt kakao.

2085245. SKYLTAR 4 st bla Reichardt kakao.

Reichardt kakao, 58 X 37 cm
Lednings skylt, 15 X 15 cm
Farlig ledning, 15 X 7 cm
BP sköld, 16 X 16 cm.

Bruks- samt åldersslitage, rostangrepp, märken, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reichardt kakao, 58 X 37 cm
Lednings skylt, 15 X 15 cm
Farlig ledning, 15 X 7 cm
BP sköld, 16 X 16 cm.

Antal besök: 814